nasze sukcesy

rok szkolny 2012/2013

FINALISTA etapu wojewódzkiego konkursu z informatyki - Maksymilian Słupski - klasa II

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

Jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych za rok szkolny 2011/2012 otrzymali:

 

Dagna Wójciak kl. I

 Agata Ćwiklińska kl. II

Mateusz Koba kl. III

Radomir Krawczykiewicz – absolwent



Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży otrzymał:

Radomir Krawczykiewicz - absolwent


IX edycja Międzygimnazjalnych Zawodów w Pływaniu Młodzieży Niezrzeszonej W PZP

Medale dla naszej szkoły zdobyli:

Sempka Agnieszka kl. III – 50 m grzbiet – II miejsce

Szczęch Joanna kl. III – 50 m żabka – III miejsce

Czopek - Rowińska Natalia kl. I – 50 m kraul – II miejsce


Chłopcy kl. I – sztafeta 4 x 25m styl zmienny – III miejsce

Sakłak Michał

Czapiewski Maksymilian

Łąpieś Patryk

Leszczyński Jacek


Dziewczęta kl. I – sztafeta 4 x 25m styl zmienny – III miejsce

sztafeta 4 x 25m styl dowolny – II miejsce

Wójciak Dagna

Kopeć Zuzanna

Czopek - Rowińska Natalia

Czopek - Rowińska Julia


MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"



rok szkolny 2013/2014

rok szkolny 2016/2017

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Gratulacje dla:
Martyny Kapitańskiej kl. IIIg
Jana Alwasiaka kl. IIIg
Mateusza Skwarskiego kl. IIIg
Adama Packa kl. IIIg

którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów i 
oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Gratulacje dla :
Martyny Ciszkiewicz kl. VIII
Martyny Kapitańskiej kl. IIIg 
Barbary Laski kl. IIIg 
Mateusza Skwarskiego kl. IIIg 
Adama Packa kl. IIIg 
którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Życzę dalszych sukcesów
Dorota Szukalska

Remis w 1. meczu PMM

Dnia 29 listopada 2018 r. uczniowie naszego gimnazjum uzyskali remis w I meczu w ramach  rozgrywek grupowych IV Edycji Pomorskich Meczów Matematycznych. Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie „bez rutyny" wraz z Wydziałem Matematyki Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Szkołę godnie reprezentowali: Marta Czubasiewicz – kapitan, , Martyna Kapitańska, Julia Blecher, Mateusz Skwarski,Adam Pacek, Krzysztof Cielecki, Jan Alwasiak  i Jan Janiszewski z klasy III gimnazjum oraz Karol Gajewski i Martyna Ciszkiewcz z klasy VIII SP. Naszym przeciwnikiem była drużyna z Gimnazjum nr 53 w Gdańsku.

 Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.



Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gratulacje dla: 

Anny Dziurdzińskiej
Martyny Kapitańskiej

za zakwalifikowanie się do rejonowego

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Z przyjemnością informuję, że Martyna Kapitańska, Adam Pacek, Antonina
Starczewska i Barbara Laska zakwalifikowali się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Następny etap odbędzie się 11 stycznia 2019r.

Gratulacje.

Grzegorz Banaszczyk

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Do ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW dostali się: Julia Blecher oraz Tymon Pacuła. Gratulacje i trzymamy kciuki za następny etap.
M. Czochańska


Kuratoryjny Konkurs Historyczny

Kajetan Grabowski przeszedł do finału!

G.N.



Konkurs Biblijny etap szkolny

Zwyzcięzca etapu szkolnego - Tymoteusz Pacuła
Inf. Barbara Czekała


Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Do finału przeszli: Martyna Kapitańska, Barbara Laska, Adam Pacek.
Inf. Dorota Szukalska


Rejonowy etap Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Z ogromną przyjemnością informuję, iż do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjów zakwalifikowały się następujące osoby z klasy trzeciej:
Mateusz Skwarski
Anna Dziurdzińska
Julia Blecher
Marta Czubasiewicz.
Wymienionym powyżej uczennicom i uczniom oraz pozostałym uczestnikom etapu rejonowego gratuluję solidnej pracy i wielkiego zaangażowania.
Małgorzata Borzęcka

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z J. Angielskiego

Z ogromną przyjemnością informuję, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby z klasy trzeciej gimnazjum:
Anna Dziurdzińska
Martyna Kapitańska
Inf. Joanna Kowalczyk



Julia Blecher w finale Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Z radością informuję, iż Julia Blecher z klasy 3g zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego. 
Mirosława Czochańska

Adam Pacek w finale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z wielką przyjemnością informuję, że Adam Pacek, uczeń klasy III gimnazjum zakwalifikował się do finału WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

Kajetan Grabowski w finale XIV Megaolimpiady z Historii

Gratulacje dla Kajetana Grabowskiego, który zakwalifikował się do finału XIV Megaolimpiady z historii. Trzymajmy kciuki 20 marca!!!

Sukcesy Martyny Kapitańskiej i Ani Dziurdzińskiej w Wojewódzkim Konkursie Jezyka Angielskiego.

Martyna Kapitańska (III G) została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, a Ania Dziurdzińska (III G) - jego finalistką.

Sukces III G w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym 2019

Z ogromną przyjemnością informuję o wynikach tegorocznego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjów. Tytuł Laureata Konkursu uzyskali: uczeń klasy 3 Mateusz Skwarski oraz uczennica klasy 3 Anna Dziurdzińska. Tytuł Finalisty Konkursu uzyskały: uczennica klasy 3 Julia Blecher oraz uczennica klasy trzeciej Marta Czubasiewicz.
Gratulacje za rozległą wiedzę (zwłaszcza w dziedzinie inżynierii genetycznej), wielkie zaangażowanie i wolę walki. 
Małgorzata Borzęcka

Julia Blecher finalistką w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego

Miło jest mi poinformować, że uczennica klasy 3g Julia Blecher uzyskała tytuł finalistki w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjum.
Mirosława Czochanska

IV miejsce Kajetana Grabowskiego w Megaolimpiadzie Historycznej

Gratulacje dla Kajetana Grabowskiego, który zdobył tytuł Finalisty XIV Megaolimpiady z historii i zajął 4 miejsce.

Adam Pacek Laureatem Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczeń klasy III gimnazjum Adam Pacek został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

Brawo!!!

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Karol Gajewski (uczeń klasy 8 szkoły podstawowej) oraz Tymon Gustin-Naryniecki i Adam Pacek (uczniowie klasy III gimnazjum) zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.


Podsumowanie konkursów kuratoryjnych

Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.). 
 Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych
Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.). Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych.


Kangur Matemartyczny 2019 SUKCES ADAMA PACKA

Z przyjemnością informujemy, że
BARDZO DOBRY wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny zdobyli uczniowie:

- Agnieszka Pacek kl. VII
- Martyna Ciszkiewicz kl. VIII
- Adam Pacek kl. III g

WYRÓŻNIENIA zdobyli uczniowie:

- Dominik Jucewicz kl. I
- Dawid Lipowski kl. III
- Zuzanna Radomska kl. IV
- Mateusz Ruszała kl. IV
- Bartosz Kukuła kl. V
- Antoni Darski kl. V
- Adam Ciszkiewcz kl. V
- Paweł Czermański kl. VI
- Jakub Kowalski kl. VII

Najlepszy wynik w klasie II zdobyła Julia Krakowska.





Kontakt

I Społeczne Gimnazjum STO
ul. Polanki 11
80-308 Gdańsk

tel. +48 (58) 552-43-61
tel.kom. +48 512 33 88 11
fax. +48 (58) 558-50-40

ibe
seo
1procent
Polanki - Szkoła Podstawowa
Społeczne Towarzystwo Oświatowe
Szkoła z klasą
Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją