Nasze sukcesy

Stypendyści Prezydenta Miasta Gdańska

Jednorazowe sytpendium Prezydenta Miasta Gdańska za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali: Hanna Gęba, Ida Dzierżanowska, Andrzej Wasilewski, Pola Gawrycka, Mateusz Skawrski, Adam Pacek, Martyna Kapitańska i Natasza Narojczyk.



Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Z przyjemnością informuję, że Martyna Kapitańska, Adam Pacek, Antonina
Starczewska i Barbara Laska zakwalifikowali się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Następny etap odbędzie się 11 stycznia 2019r.

Gratulacje.

Grzegorz Banaszczyk

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Gratulacje dla:
Martyny Kapitańskiej kl. IIIg
Jana Alwasiaka kl. IIIg
Mateusza Skwarskiego kl. IIIg
Adama Packa kl. IIIg

którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów i 
oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego

Wyróżnienie dla Martyny Kapitańskiej

Martyna została wyróżniona w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej.

II miejsce w XI Festiwalu Twóczości Patriotycznej zespołu "Na Piętrze"

Z ogromną radością informuję, że ZESPÓŁ wokalny z Gimnazjum "NA PIĘTRZE" (w składzie:
Jan Alwasiak,
Julia Blecher,
Marta Czubasiewicz, 
Kajetan Grabowski
Natasza Narojczyk
Tomasz Ostrowski
Basia Laska
Mateusz Skwarski
Antonina Starczewska)

zdobył II miejsce podczas XI Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Gdańsku. Występowało kilkadziesiąt osób, około 12 zespołów. Brawo! 
Gratuluję wszystkim wykonawcom!!
Beata Dettlaff

III miejsce Jana Alwasiaka

jan Alwasiak zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym o Tematyce Patriotycznej.

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Gratulacje dla :
Martyny Ciszkiewicz kl. VIII
Martyny Kapitańskiej kl. IIIg 
Barbary Laski kl. IIIg 
Mateusza Skwarskiego kl. IIIg 
Adama Packa kl. IIIg 
którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Życzę dalszych sukcesów
Dorota Szukalska

Remis w 1. meczu PMM

Dnia 29 listopada 2018 r. uczniowie naszego gimnazjum uzyskali remis w I meczu w ramach  rozgrywek grupowych IV Edycji Pomorskich Meczów Matematycznych. Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie „bez rutyny" wraz z Wydziałem Matematyki Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Szkołę godnie reprezentowali: Marta Czubasiewicz – kapitan, , Martyna Kapitańska, Julia Blecher, Mateusz Skwarski,Adam Pacek, Krzysztof Cielecki, Jan Alwasiak  i Jan Janiszewski z klasy III gimnazjum oraz Karol Gajewski i Martyna Ciszkiewcz z klasy VIII SP. Naszym przeciwnikiem była drużyna z Gimnazjum nr 53 w Gdańsku.

 Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.



Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gratulacje dla: 

Anny Dziurdzińskiej
Martyny Kapitańskiej

za zakwalifikowanie się do rejonowego

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Do ETAPU REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW dostali się: Julia Blecher oraz Tymon Pacuła. Gratulacje i trzymamy kciuki za następny etap.
M. Czochańska


Kuratoryjny Konkurs Historyczny

Kajetan Grabowski przeszedł do finału!

G.N.



Konkurs Biblijny etap szkolny

Zwyzcięzca etapu szkolnego - Tymoteusz Pacuła
Inf. Barbara Czekała


Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Do finału przeszli: Martyna Kapitańska, Barbara Laska, Adam Pacek.
Inf. Dorota Szukalska


Rejonowy etap Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Z ogromną przyjemnością informuję, iż do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjów zakwalifikowały się następujące osoby z klasy trzeciej:
Mateusz Skwarski
Anna Dziurdzińska
Julia Blecher
Marta Czubasiewicz.
Wymienionym powyżej uczennicom i uczniom oraz pozostałym uczestnikom etapu rejonowego gratuluję solidnej pracy i wielkiego zaangażowania.
Małgorzata Borzęcka

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z J. Angielskiego

Z ogromną przyjemnością informuję, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby z klasy trzeciej gimnazjum:
Anna Dziurdzińska
Martyna Kapitańska
Inf. Joanna Kowalczyk



Julia Blecher w finale Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego

Z radością informuję, iż Julia Blecher z klasy 3g zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego. 
Mirosława Czochańska

Adam Pacek w finale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z wielką przyjemnością informuję, że Adam Pacek, uczeń klasy III gimnazjum zakwalifikował się do finału WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

Kajetan Grabowski w finale XIV Megaolimpiady z Historii

Gratulacje dla Kajetana Grabowskiego, który zakwalifikował się do finału XIV Megaolimpiady z historii. Trzymajmy kciuki 20 marca!!!

Sukcesy Martyny Kapitańskiej i Ani Dziurdzińskiej w Wojewódzkim Konkursie Jezyka Angielskiego.

Martyna Kapitańska (III G) została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, a Ania Dziurdzińska (III G) - jego finalistką.

Sukces III G w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym 2019

Z ogromną przyjemnością informuję o wynikach tegorocznego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjów. Tytuł Laureata Konkursu uzyskali: uczeń klasy 3 Mateusz Skwarski oraz uczennica klasy 3 Anna Dziurdzińska. Tytuł Finalisty Konkursu uzyskały: uczennica klasy 3 Julia Blecher oraz uczennica klasy trzeciej Marta Czubasiewicz.
Gratulacje za rozległą wiedzę (zwłaszcza w dziedzinie inżynierii genetycznej), wielkie zaangażowanie i wolę walki. 
Małgorzata Borzęcka

Julia Blecher finalistką w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego

Miło jest mi poinformować, że uczennica klasy 3g Julia Blecher uzyskała tytuł finalistki w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjum.
Mirosława Czochanska

Laureat i trzy finalistki w Konkursie Przedmiotowym z Fizyki

Z ogromną przyjemnością, że w gronie pięciu laureatów konkursu kuratoryjnego z fizyki znalazł się Adam Pacek - uczeń klasy III gimnazjum.
jednocześnie gratuluję świetnych wyników oraz tytułu finalisty :
Martynie Ciszkiewicz - klasa VIII
Martynie Kapitańskiej oraz Basi Lasce klasa III gimnazjum
GRATULACJE!!!
Dorota Szukalska

IV miejsce Kajetana Grabowskiego w Megaolimpiadzie Historycznej

Gratulacje dla Kajetana Grabowskiego, który zdobył tytuł Finalisty XIV Megaolimpiady z historii i zajął 4 miejsce.

Adam Pacek Laureatem Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczeń klasy III gimnazjum Adam Pacek został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

Brawo!!!

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Karol Gajewski (uczeń klasy 8 szkoły podstawowej) oraz Tymon Gustin-Naryniecki i Adam Pacek (uczniowie klasy III gimnazjum) zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.


Podsumowanie konkursów kuratoryjnych

Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.). 
 Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych
Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.). Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych.


Kangur Matemartyczny 2019 SUKCES ADAMA PACKA

Z przyjemnością informujemy, że
BARDZO DOBRY wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny zdobyli uczniowie:

- Agnieszka Pacek kl. VII
- Martyna Ciszkiewicz kl. VIII
- Adam Pacek kl. III g

WYRÓŻNIENIA zdobyli uczniowie:

- Dominik Jucewicz kl. I
- Dawid Lipowski kl. III
- Zuzanna Radomska kl. IV
- Mateusz Ruszała kl. IV
- Bartosz Kukuła kl. V
- Antoni Darski kl. V
- Adam Ciszkiewcz kl. V
- Paweł Czermański kl. VI
- Jakub Kowalski kl. VII

Najlepszy wynik w klasie II zdobyła Julia Krakowska.





Kontakt

I Społeczne Gimnazjum STO
ul. Polanki 11
80-308 Gdańsk

tel. +48 (58) 552-43-61
tel.kom. +48 512 33 88 11
fax. +48 (58) 558-50-40

ibe
seo
1procent
Polanki - Szkoła Podstawowa
Społeczne Towarzystwo Oświatowe
Szkoła z klasą
Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją