National Geographic w Galerii Bałtyckiej

2018-03-07

National Geographic w Galerii Bałtyckiej

National Geographic wspólnie z fotografem Joelem Sartrem udostępniło w kilku polskich miastach darmową galerię zdjęć zwierząt zagrożonych wyginięciem.

2 marca 2018 r. tę bardzo ciekawą wystawę w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odwiedziliśmy również my, uczniowie III SP wraz z naszą panią Ewą Kropisz. Dowiedzieliśmy się o różnych gatunkach zwierząt, które w szybkim tempie znikają z naszej planety. Naszym zadaniem było zapamiętać, jakie to są zwierzęta. Kolorowaliśmy przedstawiające je rysunki oraz oglądaliśmy filmy.  Dowiedzieliśmy się między innymi, gdzie lubią przebywać i w jaki sposób przygotowują się do zimy. Na koniec dostaliśmy gazetki i magnetyczne zakładki. To był bardzo pożytecznie spędzony czas.

Inf. Hania Dominiak-Górska

WYSTAWĘ MOŻNA OGLĄDAĆ W GALERII BAŁTYCKIEJ DO 10 MARCA 2018 R.