IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

2018-04-23

Dnia 19 kwietnia 2018 roku w Pałacu Młodzieży odbyły się obrady jury 9. Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Światłem Malowane”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych (klas siódmych), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Jury w składzie:
Jacek Michałowski – artysta grafik, nauczyciel pracowni fotografii artystycznej Pałacu Młodzieży w Gdańsku, przewodniczący jury,
Adam Warżawa – fotograf Polskiej Agencji Prasowej,
Krzysztof Mystkowski – fotoreporter Kosycarz Foto Press/KFP,
Wojciech Krakus – sekretarz – Dział Promocji, Edukacji i Animacji Kulturalnej Pałacu Młodzieży w Gdańsku,
biorąc pod uwagę świat wydobyty z ciemności lub jasności, który najpełniej wyraża wrażliwość człowieka w postrzeganiu otoczenia przyznali miejsca:

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY SIÓDME + GIMNAZJALNE

I nagroda Jan Alwasiak - I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego – Gdańsk, godło: Rzodkiewka (zdjęcia: „Tajemnica Lasu”, „Inwersja”, „Tunel”)

Wszystkich laureatów konkursu serdecznie zapraszamy na galę wręczenia nagród dnia 24 kwietnia 2018 roku, o godzinie 17.00 do Pałacu Młodzieży w Gdańsku, przy ul. Ogarnej 56.

Bardzo serdecznie gratuluję!
Polczyk Małgorzata