Pierwsze podsumowanie roku szkolnego 2017/18

2018-06-21

Pierwsze podsumowanie roku szkolnego 2017/18
"Całe dzieło stworzenia, od migrujących kolibrów po wirujące planety, działa na zasadzie przeświadczenia, że da się to zrobić".
B. Hoff "Efekt Kłapouchego"
Zapewne zasada ta przyświecała również tym wszystkim, którzy nie tylko przez cały rok uczyli się dla wspaniałego świadectwa, ale jescze podejmowali duży trud w różnych zawodach wiedzy i umiejętności. Dzisiaj, podczas spotkania na boisku szkolnym otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe. Swoich reprezentantów miały konkursy historyczne, zawody sportowe, Wielki Maraton Czytelniczy, Liga Matematyczna, Mała Liga Matematyczne, Pomorskie Mecze Matematyczne oraz XII Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, że Mistrzami Ligi Matematycznej zostali w tym roku Dominik Urbański z klasy VII i Agnieszka Nurzyńska z klasy V, za którą nagrodę odebrała mama. Mistrzem Małej Ligi Matematycznej okazała się Julia Łopacińska z klasy III SP. Poznaliśmy też dzieci, które przez cały rok dodatkowo uczyły się języka hiszpańskiego, oraz naszych reprezentantów podczas Gali Talentów STO w Warszawie. Nagrodę specjalną otrzymał Andrzej Wasilewski z klasy III G, który przekazał bibliotece szkolnej wiele książek.
Hor