Pożegnanie

2018-06-22

Pożegnanie
O 9.00 rano w Oliwskim Ratuszu Kultury rozpoczęło się nieoficjalne pożegnanie kończącej naukę w I Społecznym Gimnazjum STO klasy III prze drugą klasę gimnazjum. Na tę okazję uczniowie pani Beaty Dettlaff przygotowali pokaz slajdów, by wychowankowie pani Karoliny Gontarek mogli zobaczyć siebie na przestrzeni lat spędzonych w szkole przy ul. Polanki 11. Ponadto zostali oni obdarowani przez swoich młodszych kolegów upominkami. Opakowania po prezencie nikt z nich z pewnością nie wyrzuci, ponieważ zostały na nich zapisane słowa specjalnie dobrane przez ofiarodawców. Wykazali się oni niezwykłą znajomością osobowości i zainteresowań trzecioklasistów. Na koniec pani dyrektor Hanna Sempka wręczyła absolwentom Drzewko Szkoły i w krótkim przemówieniu dodała im odwagi przed wejściem w kolejny etap życia.
Na sali obecni byli też nauczyciele przedmiotu i rodzice uczniów kończących szkołę.
Hor