Pożegnanie prezydenta Pawła Adamowicza

2019-01-15

Pożegnanie prezydenta Pawła Adamowicza

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Pana Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z jego rodziną i przyjaciółmi.

Pana Pawła Adamowicza zapamiętamy jako prezydenta przyjaznego szkołom STO, człowieka otwartego na innych ludzi i ich pomysły. W podziękowaniu za jego przychylną postawę, nasze Towarzystwo przyznało mu w 2014 roku Złotą Odznakę STO, którą otrzymują osoby szczególnie zasłużone dla naszego stowarzyszenia.

15 lat temu Pan Paweł Adamowicz był gościem ogólnopolskiej Konferencji Programowej STO, która odbywała się w Gdańsku. W tym roku przedstawiciele STO z całego kraju mają ponownie gościć w naszym mieście. Prezydent Adamowicz obiecał nam już swoją obecność na tym wydarzeniu. Takich spotkań nigdy nam nie odmawiał i nadal trudno nam uwierzyć, że tym razem nie będzie go z nami.

Gdańskie środowisko Społecznego Towarzystwa Oświatowego