Finał WMC W LUSTRZE KSIĄŻKI

2019-05-02

Finał WMC W LUSTRZE KSIĄŻKI

Zakończyliśmy ósmą edycję WMC „W lustrze książki” adresowaną do uczniów trzeciej klasy gimnazjum oraz dla uczniów 7. i 8. klasy szkoły podstawowej. Dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom za wysiłek włożony w całoroczną pracę. W tym roku zgłosiło się do konkursu 214 szkół z Polski i szkoła z Leicester w Wielkiej Brytanii. Protokoły końcowe otrzymaliśmy ze 165 szkół (1700 uczestników)i po ich weryfikacji komisja konkursowa (Ewa Niechwiedowicz,  Agata Markiewicz – Babło, Małgorzata Niechwiedowicz oraz Zbigniew Walczak) przyznała 99 tytułów laureata, 97 tytułów finalisty oraz 106 wyróżnień.

Wszyscy laureaci, finaliści i wyróżnieni  (lista w załączniku) otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe(sfinansowane przez Miasto Gdańsk)podczas uroczystego finału, który rozpocznie się 9 maja, o godzinie 13.45 w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku (plac Solidarności 1 w Gdańsku). Drogę elektroniczną wyślemy Państwu wzory dyplomów uczestnictwa dla pozostałych maratończyków oraz dla szkolnych koordynatorów.

Już dzisiaj gratulujemy wszystkim  uczniom, którym udało się ukończyć  ten szczególny bieg i osiągnąć wysokie wyniki.

Państwu, szkolnym opiekunom konkursu  dziękujemy za wsparcie i życzliwość przez cały czas jego trwania.

Z wyrazami SZACUNKU